Hedefimiz geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite standartlarında ürünler yaratarak müşteri memnuniyetini her zaman arttırmaktır . Şirketimiz; deneyimli iş tecrübesi , bilgi ve becerisi ile müşterilerine kalite, güven ve dürüstlük ilkelerini temel edinen bir firmadır.

Ürün çeşitliliğini ve kaliteyi arttırarak, ekonomiye olan katkımızı yükseltmekteyiz. Şirketimiz üretim ve tüketimde sıkı bir çevre dostudur. Üretimin her aşamasında çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize layık olma çabalarını gün ve gün arttırarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıca; sizlere daha fazla görsel ürün seçenekleri sunmak ve sizlerin isteklerinizi daha nezih bir ortamda sağlayabilmek amacıyla showroom ürün tasarım mağazamıza bekleriz...

ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZDEN BAŞLICALARI:
Baskılı veya baskısız her renk ve ebatta naylon, kağıt, kumaş ve kartondan mamül; torba, sevk ve taşıma poşet/ambalajları.
Baskılı/baskısız peçete, kese kağıdı, hazır gıda ambalajları ve restaurant servis sunum ürünleri.BPS Pe Poşet Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi © 2010

Şube(Showroom&Mağaza):
1739 Sk.No:8/A
Karşıyaka-İzmir/TÜRKİYE

Merkez:
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Çiğli-İZMİR/TÜRKİYE
Tel: 0232.328 18 61 - Faks: 0232.323 01 30 - Gsm: 0532.345 76 96